Współpraca z branżą budowlaną

Dowiedz się więcej

Z kim współpracujemy?

Te systemy okienne i drzwiowe wybierają inwestorzy i firmy budowlane. Zachęć więcej potencjalnych najemców, wybierając ekologiczne okna aluminiowe, które tworzą energooszczędne, tanie w ogrzewaniu i ciepłe wnętrza w każdych warunkach pogodowych.

które szukają materiałów i możliwości, których nie dają tradycyjne materiały — drewno, cegła bardziej wydajnych  możliwości, których nie da się uzyskać

którzy chcą zachęcić potencjalnych najemców, oferując im nowoczesne, energooszczędne wnętrza

którzy nadzorują projekty budowlane

którzy szukają wsparcia, serwisu i sprawnego systemu rozpatrywania reklamacji.

Jak współpracujemy?

1

Sprawdzony model współpracy

Rozwiązujemy większość problemów, jakie napotykasz – od pozyskania klienta, przez sprzedaż i obsługę posprzedażową.

2

Pełne wsparcie

Dostajesz pełne wsparcie materiałowe, techniczne i serwisowe o zakresie niespotykanym nigdzie indziej.

3

Niższe ceny

Przy stałej współpracy otrzymujesz znacznie niższe ceny.

O firmie

PROFAL to oficjalny przedstawiciel REYNAERS w Polsce

Jesteśmy oficjalnym producentem marki Reynaers – pioniera aluminiowych systemów drzwi i okien.

Aluminium
w architekturze

Eksport
do całej Europy

Manufaktura

Bezpieczne
zamówienia online

Sprawdzony partner w biznesie

Deweloperzy, inwestorzy, architekci i klienci indywidualni mają mnóstwo wyzwań. Od pewnego czasu nie jest nim już wybór materiału, z jakiego wykonane są okna i drzwi w ich budynkach. Niejednokrotnie już liczbą zrealizowanych projektów, udowodniliśmy przewagi aluminium nad pozostałymi materiałami. Dzięki naszemu doradztwu i współpracy już ponad tysiąc projektów przebiegło sprawnie, zgodnie z potrzebami zleceniodawcy i w możliwie najbardziej komfortowych dla niego warunkach.  

15+ lat

Na rynku

1200+

zrealizowanych projektów

10

krajów Europy

100%

aluminium

20+

ekspertów

W trosce o naszą planetę

Naprawdę ekologiczne okna

Wiele firm produkujących okna nadużywa słowa “ekologiczny”. Liczą, że w ten sposób zainteresują klientów dbających o ekologię. W Profal uważamy, że masz prawo wiedzieć, z czego wykonane są produkty, które kupujesz. I jak firma dba o środowisko. Dlatego u nas słowo “ekologiczny” naprawdę znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach. 

Co robimy, by nasze okna były eko? 

Nasza produkcja nastawiona jest na absolutnie minimalne zużycie energii i materiałów. W ten sposób zmniejszamy emisję i utratę energii, ograniczając jej wpływ na klimat na każdym etapie produkcji. A nasze okna produkujemy z aluminium, które w 100% nadaje się do recyklingu.

Okna Reynaers spełniają wymogi Fit for 55

Okna Reynaers jako jedne z nielicznych spełniają surowe przepisy dyrektywy o dekarbonizacji sektora nieruchomości, która mówi, że do 2030 musimy zredukować emisję CO2 o 55%. Dzięki temu pozwalają uniknąć w przyszłości konieczności remontu w celu poprawy energooszczędności. To sprawia, że zastosowanie w budynkach okien Reynaers o bardzo wysokich parametrach termoizolacyjnych daje realną oszczędność. Okna Reynaers pozwalają Ci zachować zgodność z obecnymi i przyszłymi regulacjami dotyczącymi energooszczędności w Unii Europejskiej. 

Zasięg

Wysyłamy nasze okna do całej Europy

Okna aluminiowe systemów Reynaers spełniają wysokie światowe standardy i normy – ekologii, energooszczędności i bezpieczeństwa. Naturalne więc, że klienci, którzy szukają okien na lata, kupują je od nas. Musimy chyba robić to naprawdę dobrze, skoro kupują je ludzie w całej Europie.