Innowacyjne systemy okienne i drzwiowe dla Twojego domu

Dowiedz się więcej

Poznaj nasze produkty

REYNAERS to swoboda projektowania.

Zainspiruj się możliwościami naszych systemów okiennych i drzwiowych

Zobacz domy i budynki komercyjne, w których wykorzystaliśmy nasze systemy okienne i drzwiowe. Tak właśnie wyglądają budynki, w których połączyliśmy ekologię i nowoczesne technologie, uzyskując ciepłe, energooszczędne wnętrza na lata. 

Aluminium uwalnia potencjał projektowy. To znaczy, że dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, daje możliwość dopasowania drzwi i okien do wyglądu budynku, a także jego wnętrza. Kliknij w link poniżej i zainspiruj się projektami z systemami Reynaers. 

Budynki Mieszkalne

Zobacz inspiracje

Nowa generacja systemów okiennych

SlimLine 38 to system okien otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz. Łączy wygląd i dużą użyteczność – wysoka sprawność termoizolacyjna. System ten z powodzeniem sprawdza się w renowacji okien o stalowych ramach, dlatego, że nie narusza wyglądu fasady, a jednocześnie zwiększa poziom termoizolacyjności. Doskonale spaja i zgrywa ze sobą minimalistyczny materiał, z którego jest wykonany i zróżnicowany design.

Systemy okienne i drzwiowe dla Domu

Najlepsze rozwiązania dla Twojego domu

Systemy okienne i drzwiowe Reynaers to Inteligentne aluminiowe produkty z najdłuższą gwarancją na rynku. Wykonane są z aluminium w 100% nadającego się do recyklingu, więc masz w domu naprawdę ekologiczne okna przyjazne środowisku. Możesz zarządzać nimi z poziomu telefonu. Latem chronią przed upałem i nadmiernym ogrzewaniem. Zimą zabezpieczają Cię przed utratą ciepła, więc zyskujesz dom tani w ogrzewaniu.

W trosce o naszą planetę

Naprawdę ekologiczne okna

Wiele firm produkujących okna nadużywa słowa “ekologiczny”. Liczą, że w ten sposób zainteresują klientów dbających o ekologię. W Profal uważamy, że masz prawo wiedzieć, z czego wykonane są produkty, które kupujesz. I jak firma dba o środowisko. Dlatego u nas słowo “ekologiczny” naprawdę znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach. 

Co robimy, by nasze okna były eko? 

Nasza produkcja nastawiona jest na absolutnie minimalne zużycie energii i materiałów. W ten sposób zmniejszamy emisję i utratę energii, ograniczając jej wpływ na klimat na każdym etapie produkcji. A nasze okna produkujemy z aluminium, które w 100% nadaje się do recyklingu.

Dzielimy się wiedzą i pomagamy

Odwiedź nasz blog. Znajdziesz tu merytoryczne artykuły, które szybko uzupełniają wiedzę, wskazówki od ekspertów, które warto znać i informacje o nowościach, by być na bieżąco. Tu zawsze znajdziesz coś ciekawego.