Współpraca
z Architektami

Dowiedz się więcej

Współpraca

Współpracuj z PROFAL jako Architekt

Nadzorujesz projekt budowlany? Zostań dystrybutorem systemów okiennych i drzwiowych marki Reynaers i zyskaj uznanie inwestora i nieograniczone możliwości projektowe, nawet przy najbardziej skomplikowanych inwestycjach.  

 

Stworzyliśmy dla architektów nadzorujących budowy sprawdzony i dopasowany model współpracy. Opiera się na naszym pełnym wsparciu i systemach okiennych i drzwiowych z aluminium, które ograniczać koszty po stronie klienta, dając mu rozwiązania lepsze, łatwiejsze w użyciu i trwalsze. 

Współpraca

Pełna swoboda projektowa

Aluminiowe okna dają nieograniczone możliwości projektowe. Niespotykany dotąd poziom wsparcia i wysoka kontrola jakości produktów, dają Ci faktyczną swobodę projektową, spokój i nadzór nad inwestycją bez pilnowania wszystkiego na każdym kroku.

Domy
Apartamenty
Budynki komercyjne
Rozwiązania projektowe

Nasza Biblioteka BIM pomaga w wizualizacji projektów

Biblioteka BIM, to odpowiedź na wyzwania architektów. Przygotowane przez nas programy wspierają projektowanie i ułatwiają wizualizację projektów do tego stopnia, że cały plac budowy masz ciągle na oku i pod ręką w przejrzysty i wygodny dla siebie sposób. 

Rozwiązania projektowe

BIM Unlimited, czyli konfiguracja przez naszych ekspertów

Dzięki BIM Unlimited nasi eksperci zapewniają dokładną konfigurację wybranego systemu Reynaers Aluminium. Bazując na projektach w ReynaPro, naszym oprogramowaniu obliczeniowym, możemy dostarczyć Ci modele BIM Twoich konfiguracji w ciągu kilku dni. Dostępnych jest wiele opcji: modele naścienne lub samodzielne, określone poziomy LOD lub eksport IFC.

Dbamy o rozwój

Z tymi systemami wzniesiesz się na projektowe wyżyny

Poznaj nasze systemy, które świetnie sprawdzają się w nowoczesnym, ekologicznym i energooszczędnym budownictwie, a dzięki aluminium dają Tobie nieograniczone możliwości projektowe.

Poznaj system SL38 Black Series

SlimLine 38 to system okien otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz. Łączy wygląd i dużą użyteczność – wysoka sprawność termoizolacyjna. Dopasowany do potrzeb zróżnicowanych projektów architektonicznych.

Poznaj system HiFinity

Drzwi przesuwne HiFinity dzięki podwójnemu i potrójnemu szkleniu zapewniają świetną izolację, dając ciepło dla wnętrza w każdych warunkach pogodowych. Dlatego świetnie wpisuje się w energooszczędnym budownictwie.

O firmie

PROFAL to oficjalny przedstawiciel REYNAERS w Polsce

Jesteśmy oficjalnym producentem marki Reynaers – pioniera aluminiowych systemów drzwi i okien.

Aluminium
w architekturze

Eksport
do całej Europy

Manufaktura

Bezpieczne
zamówienia online

Sprawdzony partner w biznesie

Deweloperzy, inwestorzy, architekci i klienci indywidualni mają mnóstwo wyzwań. Od pewnego czasu nie jest nim już wybór materiału, z jakiego wykonane są okna i drzwi w ich budynkach. Niejednokrotnie już liczbą zrealizowanych projektów, udowodniliśmy przewagi aluminium nad pozostałymi materiałami. Dzięki naszemu doradztwu i współpracy już ponad tysiąc projektów przebiegło sprawnie, zgodnie z potrzebami zleceniodawcy i w możliwie najbardziej komfortowych dla niego warunkach.  

15+ lat

Na rynku

1200+

zrealizowanych projektów

10

krajów Europy

100%

aluminium

20+

ekspertów

W trosce o naszą planetę

Naprawdę ekologiczne okna

Wiele firm produkujących okna nadużywa słowa “ekologiczny”. Liczą, że w ten sposób zainteresują klientów dbających o ekologię. W Profal uważamy, że masz prawo wiedzieć, z czego wykonane są produkty, które kupujesz. I jak firma dba o środowisko. Dlatego u nas słowo “ekologiczny” naprawdę znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach. 

Co robimy, by nasze okna były eko? 

Nasza produkcja nastawiona jest na absolutnie minimalne zużycie energii i materiałów. W ten sposób zmniejszamy emisję i utratę energii, ograniczając jej wpływ na klimat na każdym etapie produkcji. A nasze okna produkujemy z aluminium, które w 100% nadaje się do recyklingu.

Zasięg

Wysyłamy nasze okna do całej Europy

Okna aluminiowe systemów Reynaers spełniają wysokie światowe standardy i normy – ekologii, energooszczędności i bezpieczeństwa. Naturalne więc, że klienci, którzy szukają okien na lata, kupują je od nas. Musimy chyba robić to naprawdę dobrze, skoro kupują je ludzie w całej Europie.