Nasza strategia zrównoważonego rozwoju

Dowiedz się więcej

Ekologiczne rozwiązania

Wspieramy strategię zrównoważonego rozwoju

Chronimy i wspieramy przyrodę. W trosce o naszą planetę tworzymy prawdopodobnie jedynie tak ekologiczne okna na rynku. Ekologia i energooszczędność coraz bardziej decydują o wyborach klientów. Dlatego nasze systemy okienne i drzwiowe produkujemy tak, by ograniczały do absolutnego minimum zużycie energii, spełniając przy tym ekologiczne normy Unii Europejskiej i nowoczesnego budownictwa.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważone budynki

Pomagamy tworzyć energooszczędne, przyjazne dla środowiska budynki. Ciepłe, energooszczędne budynki, które minimalizują zużycie prądu, wody i ogrzewania.

Zrównoważony rozwój

Produkty cyrkularne

Nieodpowiedzialne zużywanie surowców niszczy środowisko. Dlatego oszczędnie gospodarujemy surowcami, na każdym etapie produkcji zmniejszając emisję i utratę energii. A nasze okna produkujemy z aluminium, które w 100% nadaje się do recyklingu.

Zrównoważone działania w zgodzie z planetą

Odpowiadamy za naszą planetę. Dlatego ograniczamy wpływ na klimat na każdym etapie pracy – od produkcji po dostarczenie gotowego produktu. W ten sposób zmniejszamy utratę energii, emisję i liczbę odpadów. 

Przyjazne środowisko pracy

Troszczymy się nie tylko o przyrodę. Wierzymy, że wspieranie pracowników, klientów i lokalnych społeczności, to nasz obowiązek. To podejście przyciąga do nas ludzi, którzy są dumni ze swojej pracy. A ich praca od wielu lat daje nam fantastyczne rezultaty.  

Raport

Co dokładnie robimy, że jesteśmy tak EKO?

Uważamy, że masz prawo wiedzieć absolutnie wszystko, o tym jak dbamy o środowisko i w jaki sposób bierzemy odpowiedzialność za naszą planetę. Dlatego stworzyliśmy oficjalny raport strategii zrównoważonego rozwoju Grupy Reynaers.