Poznaj PROFAL

Dowiedz się więcej

Oficjalny producent systemów Reynaers

Nasza fabryka

Kiedyś solidne okna musiałeś kupować za granicą. Dziś pod dachem naszej fabryki w Polsce tworzymy nowoczesne, inteligentne, aluminiowe okna według technologii marki Reynaers. Dzięki temu możesz mieć szybko okna spełniające wszystkie Twoje wymagania, łącznie z tym, by nie przepłacić i mieć je na długie lata użytkowania. To właśnie kompletna linia technologiczna i ciągła kontrola jakości na poszczególnych etapach produkcji pomagają nam zmniejszać koszty, wciąż dostarczając produkt energooszczędny, ekologiczny i inteligentny.  

Z kim współpracujemy?

Te systemy okienne i drzwiowe wybierają inwestorzy, firmy budowlane, architekci i klienci indywidualni. Wybierz ekologiczne okna aluminiowe, które tworzą energooszczędne, tanie w ogrzewaniu i ciepłe wnętrza w każdych warunkach pogodowych.

które chcą zwiększyć sprzedaż, oferując solidne produkty.

którzy nadzorują projekty budowlane.

które szukają materiałów i bardziej wydajnych możliwości, których nie dają tradycyjne materiały — drewno, cegła. 

którzy szukają wsparcia, serwisu i sprawnego systemu rozpatrywania reklamacji.

którzy chcą zachęcić potencjalnych najemców, oferując im nowoczesne, energooszczędne wnętrza.

Jak współpracujemy?

1

Sprawdzony model współpracy

Rozwiązujemy większość problemów, jakie napotykasz – od pozyskania klienta, przez sprzedaż i obsługę posprzedażową.

2

Pełne wsparcie

Dostajesz pełne wsparcie materiałowe, techniczne i serwisowe o zakresie niespotykanym nigdzie indziej.

3

Niższe ceny

Przy stałej współpracy otrzymujesz znacznie niższe ceny.

Zostań dystrybutorem PROFAL & Reynaers

Oto propozycja współpracy dla dystrybutorów, którzy chcą zarabiać więcej, sprzedając systemy okienne i drzwiowe z aluminium, które jakością, poziomem obsługi i długością gwarancji wyprzedzają konkurencję. 

Najwyższa jakość

Dlaczego okna z Polski?

Jesteśmy firmą produkcyjną, więc kupując bezpośrednio od nas, marża pośredników dodatkowo zostaje u Ciebie. Nie przepłacasz, co pomaga w zarządzaniu budżetem. Mamy fabrykę w Polsce, a większość surowców uzyskujemy od lokalnych firm. Dzięki temu dostawy zawsze są terminowe, a produkty trafiają do Ciebie szybko i na czas. Nowoczesne zaplecze technologiczne, parki maszynowe i dostęp do specjalistów gwarantują Ci produkt zgodny z normami zrównoważonego rozwoju i technologiami inteligentnego domu.

Terminowość

Składając zamówienie wiesz kiedy dokładnie dostarczymy Twój produkt, a dotrzymanie tego terminu jest dla nas priorytetem, co w branży budowlanej jest rzadkością.

Szybka realizacja

W czasie projektu pojawia się dość dużo pytań dotyczących rozwiązań technicznych, czy jakichkolwiek innych. Nasz klient na bieżąco dostaje odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Oferta w 48h

Wysyłamy spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb w ciągu 48h od pierwszego kontaktu.

Wsparcie

Jeśli potrzebujesz coś załatwić poza formalnymi godzinami pracy (np. po 17) bo wymaga tego sytuacja, jesteśmy dostępni i odpowiadamy na wiadomości.

Konkurencyjna cena

Koszty pracy w Polsce są niższe od “zachodnich”, tym sposobem zyskując środki na dalszy rozwój, utrzymanie wysokiej jakości i zaoferowania Ci niższych cen.

Technologia

Okna ciche, szczelne, ekologiczne, chroniące przed upałem i nagrzewaniem, bo produkowane ręcznie według technologii marki Reynaers.

Od lat na rynku

Jesteśmy od początku istnienia rynku okien aluminiowych w Polsce. Ilość projektów wykonanych z sukcesem możemy liczyć w setkach.

Smart rozwiązania

Systemy okienne i drzwiowe zarządzane z poziomu telefonu.

Dbamy o rozwój

Gwarancje i certyfikaty

Skoro szukasz okien na lata, powinno Cię zainteresować to, że jesteśmy certyfikowanym partnerem i oficjalnym producentem w Polsce marki Reynaers. A to oznacza, że okna aluminiowe systemów Reynaers spełniają wysokie światowe standardy i normy.  

Zasięg

Dostarczamy nasze okna do całej Europy

Okna aluminiowe systemów Reynaers spełniają wysokie światowe standardy i normy – ekologii, energooszczędności i bezpieczeństwa. Naturalne więc, że klienci, którzy szukają okien na lata, kupują je od nas. Musimy chyba robić to naprawdę dobrze, skoro kupują je ludzie w całej Europie. 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Rozwiewamy wątpliwości

Nasze okna i drzwi pomagają tworzyć energooszczędne, ekologiczne, ciche i ciepłe wnętrza w każdych warunkach pogodowych. Minimalizują koszty zużycia prądu, wody i ogrzewania. W zimę gwarantują ciepło. Latem chronią przed upałem. 

Nie ma co ukrywać, dbamy o planetę. To nie są puste słowa. Ideę zrównoważonego rozwoju wspieramy codziennie w bieżących zadaniach – od produkcji do oddania w ręce klienta gotowego produktu. Efekt? Absolutnie minimalne zużycie energii i surowców. Stworzyliśmy strategię zrównoważonego rozwoju, gdzie transparentnie dokumentujemy, to jak dbamy o środowisko.

Czy my naprawdę dajemy na nasze produkty, aż trzy razy dłuższą gwarancję od konkurencji? Tak, a Tobie jako atrakcyjne warunki współpracy, stałe i bliskie wsparcie na każdym etapie. Kliknij link poniżej i dowiedz się, jak zostać dystrybutorem. 

Wprost przeciwnie, współpraca z nami jest bardzo bezpieczna. Jesteśmy na rynku europejskim od 16 lat. Dlatego współpracując z nami, nie marnujesz czasu na opisywanie nam swoich wymaganych rozwiązań. Firmy, które zaczynają eksport, nie mają o tym pojęcia, albo dopiero się tego uczą. Jesteśmy polską firmą, która produkuje okna dedykowane dla danego rynku, a nie taką, która produkuje polskie okna i sprzedaje je w Europie.

Klienci z zagranicy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Od lat wysyłamy i sprzedajemy nasze produkty między innymi do Belgii, Holandii, Francji, Anglii, Irlandii, Danii, Norwegii i USA oraz Kanady. 

To właśnie ze względu na jakość, jaką trudno znaleźć gdziekolwiek indziej, klienci tak chętnie zlecają nam produkcję okien do swoich domów i inwestycji.

Jeśli pojawi się problem na budowie, możemy go rozwiązać 'na żywo’ – wystarczy, że połączymy się przez video rozmowę, albo nagrasz wiadomość video obrazującą problem.

Różnica w cenie wynika przede wszystkim z niższych kosztów produkcji. Koszty produkcji w Polsce są niższe niż w krajach zachodnich przede wszystkim ze względu na różnice w poziomie płac, kosztach energii, paliwa. W krajach zachodnich koszty pracy i koszty prowadzenia działalności gospodarczej są wyższe, co przekłada się na wyższą cenę produktu. Różnica w cenie może wynikać również z procesu dystrybucji produktów między producentem a ostatecznym klientem, gdzie mogą występować różni pośrednicy. Każdy z tych pośredników dodaje swoje marże do ceny produktu, co może wpływać na różnice w cenach między różnymi rynkami.

Pomagamy w doborze właściwego systemu okiennego do konkretnej inwestycji — łączymy się online i wskazujemy najlepsze rozwiązania.

Jeśli w zakres Twoich oczekiwań wchodzą produkty energooszczędne, ekologiczne, inteligentne i z gwarancją nawet trzy razy dłuższą niż konkurencja, to produkowane przez nas okna aluminiowe spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Zmiana dostawcy może wpłynąć bardzo pozytywnie na proces sprzedaży. Przede wszystkim umożliwia negocjowanie lepszych warunków handlowych – jak niższe ceny, korzystniejsze warunki płatności, elastyczniejsze zasady współpracy. W trosce o naszą planetę

Naprawdę ekologiczne okna

Wiele firm produkujących okna nadużywa słowa “ekologiczny”. Liczą, że w ten sposób zainteresują klientów dbających o ekologię. W Profal uważamy, że masz prawo wiedzieć, z czego wykonane są produkty, które kupujesz. I jak firma dba o środowisko. Dlatego u nas słowo “ekologiczny” naprawdę znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach. 

Co robimy, by nasze okna były eko? 

Nasza produkcja nastawiona jest na absolutnie minimalne zużycie energii i materiałów. W ten sposób zmniejszamy emisję i utratę energii, ograniczając jej wpływ na klimat na każdym etapie produkcji. A nasze okna produkujemy z aluminium, które w 100% nadaje się do recyklingu.

Ludzie i społeczeństwo

Troszczymy się nie tylko o przyrodę. Wierzymy, że wspieranie pracowników, klientów i lokalnych społeczności, to nasz obowiązek. To podejście przyciąga do nas ludzi, którzy są dumni ze swojej pracy. A ich praca od wielu lat daje nam fantastyczne rezultaty.