Profesjonalny montaż okien PCV

Spis treści

Prawidłowa i wysokiej jakości instalacja jest kluczem do tego, że okna będą ci służyć przez długi czas i bezawaryjnie. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na montaż.

Do wszystkich prac instalacyjnych używamy tylko certyfikowanych materiałów i profesjonalnych narzędzi roboczych, wszystkie prace są wykonywane zgodnie z normami Unii Europejskiej.

Profesjonalny montaż okien PCV. Dlaczego właśnie my?

Nasza firma oferuje usługi w zakresie profesjonalnego montażu okien PCV. Gwarantujemy wysokiej jakości wykonanie pracy i przystępną obsługę. Mamy tylko wysokiej jakości systemy pvc, pracują u nas profesjonalni rzemieślnicy, którzy znają wszystkie niuanse ich instalacji. Nasza firma od wielu lat świadczy usługi w zakresie montażu okien plastikowych. W tym czasie udało nam się zdobyć bogate doświadczenie, dlatego podejmujemy się zamówień o dowolnej złożoności. W trakcie naszej pracy zainstalowaliśmy więcej niż tysiąc okien.

Jaki jest sekret wysokiej jakości instalacji plastikowych okien?

* Instalujemy okna plastikowe tylko od sprawdzonych producentów.

* Do pracy używamy tylko profesjonalnego sprzętu, materiałów i narzędzi.

* Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie w montażu okien plastikowych, co pozwala znacznie skrócić czas pracy.

Montujemy okna PCV przy użyciu wysokiej jakości okuć renomowanych producentów. Jednocześnie dajemy gwarancję na każde zainstalowane okno.

Co sprawia, że produkty naszej firmy odnoszą największe sukcesy?

* Klasyczny stabilny trzykomorowy system profili okiennych o doskonałych parametrach izolacyjnych.

* Nowoczesne energooszczędne okna z podwójnymi szybami dzięki specjalnemu innowacyjnemu natryskiwaniu na wewnętrzną powierzchnię szkła utrzymują ciepło w pomieszczeniu.

* Dobrej jakości okna powinny otwierać się i zamykać bez problemów o każdej porze roku, chronić przed kurzem i odgłosami ulicy. Ten cel służy nowoczesnym wysokiej jakości okuciom. 

Główne zalety systemu PVC

* Wysoka efektywność energetyczna. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, z którego wykonana jest rama okna, zapewnia znacznie wyższe właściwości izolacyjne niż aluminium lub drewno. Profil PVC maksymalnie zmniejsza zużycie energii, co odpowiednio prowadzi do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Ze względu na szczelność plastikowych okien w pomieszczeniu, nawet przy zimnej pogodzie, zachowa tę samą temperaturę. Ponadto żadna zła pogoda nie zaszkodzi plastikowi, czego nie można powiedzieć o drewnianych konstrukcjach.

* Optymalny stosunek ceny do jakości. Ramy PCV są już przy zakupie tańsze niż drewniane o co najmniej 20-30%. Wysoki potencjał oszczędności energii i minimalna konserwacja przez cały okres eksploatacji obniży koszty również w dłuższej perspektywie. Minimalna konserwacja. Okna z profilu metalowego są niezwykle bezpretensjonalne w pielęgnacji. 

* Wytrzymałość. Żywotność plastikowych okien jest bardzo długa. Zachowują swoją funkcjonalność przez co najmniej pół wieku. Projekty te można uznać za doskonałą inwestycję, która nie będzie wymagała kosztów w przyszłości.

* Dobra izolacja akustyczna. Konstrukcje te pomogą odgrodzić się od zgiełku ulic i innych zewnętrznych hałasów, tym samym pozwolą cieszyć się ciszą. Jakość tłumienia hałasu zależy od liczby dostępnych komór.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów PVC.

Zobacz również